ŠKODA Karoq 1.0 TSI Style | Panoramadak | Automaat | Navigatie | Stoelverwarming | Android/Apple | Parkeersensoren
Voor het maken van een afspraak, meer informatie en een uitgebreide fotoreportage kun je terecht op www.multiauto.nl of telefonisch contact opnemen met een van onze verkopers via 0493-698535. Openingstijden: ma t/m vr 10-18u, za 10-16u. Wij werken zoveel mogelijk op afspraak zodat je niet onnodig lang hoeft te wachten, je kan ons bedrijf tijdens reguliere openingstijden ook zonder afspraak bezoeken. Echter bestaat dan wel de kans dat je moet wachten alvorens je geholpen wordt. Proefrijden, informatie over onze servicepakketten, een auto reserveren of een inruilprijs weten? Lees eerst even de veelgestelde vragen op onze website. Je kunt deze auto ook in maandelijkse termijnen betalen, kijk even op www.autopermaandbetalen.nl.
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie verzorgen de aandrijving van deze SUV. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Met het grote glazen panorama dak voelt het alsof u in een cabrio zit. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer aluminium dakrailing, getint glas, led-achterlichten, verstelbare lendensteunen, actieve hoofdsteunen, elektrisch bedienbare ramen achter, elektrisch inklapbare buitenspiegels, led-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Gemakkelijk en veilig is de spraakbediening voor het audiosysteem en het navigatiesysteem met harde schijf. Daarbij kunt u deze ook bedienen met de knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de dab-ontvangst. Voorzien van een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons om onderweg de accu van de smartphone bij te laden. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. De contactsleutel is bij deze auto verleden tijd. De keyless start zorgt ervoor dat een druk op de knop voldoende is. De uitrusting van deze auto is met lederen versnellingspook, lederen stuur, automatisch dimmende binnenspiegel, boordcomputer, isofix-aansluiting, centrale portiervergrendeling en bagage afdekhoes behoorlijk compleet.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
Neem contact op en we regelen een afspraak!